BASINDA SAMSUN ONLİNE KATALOG İLETİŞİM
Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr
ANA SAYFA HAKKIMIZDA ORGANİZASYON KAMPANYALAR VİZE İŞLEMLERİ UÇAK OTEL
26 Temmuz 2021 Pazartesi Facebook | Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr Twitter | Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr İnstagram | Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr
MERKEZ
+90 (362) 432 54 54
ŞUBE (Yeşilyurt AVM)
+90 (362) 439 30 40
» Avrupa Turları
» Gemi Turları
» Samsun Çıkışlı Turlar
» Yurtdışı Turlar
» Yurtiçi Turlar
Turlarımız / Avrupa Turları / Yurtdışı Turlar
İSPANYA İKONLARI TURU / 01 - 06 HAZİRAN 2021
İSPANYA İKONLARI TURU / 01 - 06 HAZİRAN 2021
624 €
1.06.2021 / 6.06.2021 Kontenjan Var Kontenjan Var
EXTRA TURLAR DAHİL !!

İspanya İkonları Turu

Pegasus Hava Yolları Tarifeli Seferi İle

5 Gece 6 Gün

Toledo – Madrid (1) – Cuenca – Valencia (1) – Barcelona (3)

 

Ekstra Turlar Ve Çevre Gezileri Dahil

1. Gün: İstanbul – Madrid – Toledo – Madrid

İstanbul Sabiha Gökçen Dış Hatlar Terminali’nde uçuştan 3 saat önce gerçekleştireceğiniz bagaj teslim, bilet ve pasaport kontrol işlemleri sonrasında, uçuştan 1 saat önce uçağın biniş kapısı önünde buluşuyoruz. Pegasus Hava Yolları’nın PC 1099 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile saat 09.55 ’de Madrid ‘e uçuş. Yerel saat ile 13.35 ’de Madrid Barajas Havalimanı ‘na varışımız ardından havalimanında bizleri bekleyen özel aracımız ile Toledo ‘ya hareket ediyoruz. M.Ö. 590 yılında Yahudiler tarafından kurulup, günümüzde üç büyük dine bağlı insanların bir arada, barışçıl bir şekilde yaşadığı, tarihi ve turistik anlamda İspanya’ nın en önemli şehirlerinin başında gelen Toledo, “şövalyeler şehri” olarak da bilinir. İber Yarımadası ‘nın en büyük nehri olan Tajo şehrin içinden geçmektedir. Şehir, uzun süre İspanya Krallığı’nın başkenti olmuştur. Dünya’ nın en büyük Orta Çağ şehirlerinden olduğu için UNESCO Dünya Kültür Miras Listesi’ne dahil edilmiş ve koruma altına alınmıştır. Donkişot ‘un yazarı Cervantes bu şehirde doğmuştur. Yapımı yaklaşık 270 yıl süren, eskiden cami olan ve günümüzde dünyanın 3. önemli ve İspanya ‘nın baş katedrali olan dünyanın en pahalı eserlerini içinde barındıran Toledo Katedrali, San Martin Köprüsü, Damasquinos (Şam İşi), altın el işçiliğinin yapıldığı atölyeler ve dükkânlar, şehir turumuzda panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Madrid bölgesindeki otelimize transfer. Odaların alınması ve dinlenmek üzere serbest zaman.

2. Gün: Madrid – Cuenca – Valencia

Sabah kahvaltısı ve otelden çıkış işlemlerinin ardından Madrid şehir turumuzu düzenlemek üzere hareket ediyoruz. İspanya Kallığı ‘nın başkenti ve aynı zamanda da Avrupa Birliği ‘nin üçüncü büyük şehri olan Madrid ülkenin siyasi, ekonomi ve kültür merkezi olarak kabul edilir. Heykeller, anıtlar ve doğal güzelliklerin moern mimari ile bütünleştiği Madrid’de gerçekleştireceğimiz şehir turu esnasında Plaza Mayor, Paseyo de la Castellana, boğa güreşi arenası, Gran Via, Plaza de Espana, Kraliyet Sarayı, Puerto de Alcala panoramik olarak görülecek yerlerdir. Şehir turu sonrasında Madrid ‘den ayrılıyor ve Cuenca ‘ya doğru yola çıkıyoruz. İspanya’nın kendine özgü tarihini ve mimarisini tüm yoğunluğu ile yansıtan, yerleşik yaşam geçmişi yontma taş devrinin sonlarına kadar uzanan ve 196 yılında UNESCO tarafından Dünya Kültür Mirasları Listesi ‘ne alınan Cuenca, nehir kenarındaki uçurum kayaların üzerine inşa oyulmuş Casa Colgadas (Asma Evler), ve şehre “Büyüleyici Şehir” unvanını kazandıran karstik kayaçları ile ünlüdür. Cuenca’da yürüyerek gerçekleştireceğimiz panoramik çevre gezisi esnasında Cuenca Kalesi, Jucar Nehri üzerinde bulunan Orta Çağ’dan kalma San Anton Köprüsü ve San Pablo Köprüsü, ve Asma Evler görülecek yerler arasındadır. Ziyaretçilerini Orta Çağ atmosferine taşıyan ve büyüleyen Cuenca’da gerçekleştireceğimiz tur sonrası Valencia bölgesindeki otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman.

3. Gün: Valencia – Barcelona

Sabah kahvaltısı ve otelden çıkış işlemleri ardından Valencia şehir turumuzu düzenlemek üzere hareket ediyoruz. Nüfus bakımından İspanya’nın en büyük 3. Şehri olan ve ülkenin en büyük limanına ev sahipliği yapan Valencia’da tarihi binalar ve modern mimari eserler büyük bir uyum oluşturmaktadır. Özellikle Old Town, bilinen adıyla Eski Şehir, bölümün de Valencia’nın tarihi birikimini ve yıllara meydan okuyan yüzünü görmek mümkündür. Aynı zamanda Valencia, baharı müjdeleyen Las Fallas ve 70 yıldır devam eden La Tomatina olarak bilinen Domates festivaline ev sahipliği yapar. Valencia ‘da gerçekleştireceğimiz panoramik şehir turumuzda göreceğimiz yerler arasında, Gotik Katedral, Micalet Çan Kulesi, 15. Y.Y. da takasla alışveriş yapılan Lonja Market, eski market alanı ve portakallarıyla ünlü meyve bahçeleri bulunmaktadır. Şehir turu sonrasında Barcelona’ya hareket ediyoruz. Panoramik olarak gerçekleştirilecek olan Barcelona şehir turumuzda Plaza De Catalunya Meydanı, La Rambla Caddesi, Gaudi’nin Evleri, Kristof Kolomb Heykeli, La Sagrada Familia Kilisesi, Plaza De Espana görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrasında serbest zaman. Akşam saatlerinde rehberimiz eşliğinde Barcelona’nın kalabalık ve canlı caddelerini, popüler mekanlarını ve eserlerini akşam ışıkları eşliğine bir kez daha keşfedebileceğimiz Barcelona Akşamları Turu programımızı düzenliyoruz. Turumuzun ardından otelimize transfer. Odaların alınması ve dinlenmek üzere serbest zaman.

4. Gün: Barcelona

Sabah kahvaltısının ardından Barcelona İkonları Turu programımızı düzenlemek üzere hareket ediyoruz. Bu turumuzda ilk olarak Carmel Tepesi’ne çıkarak Antoni Gaudi tarafından tasarlanarak inşa edilen Park Guell’i ziyaret ediyoruz. 1984 yılında UNESCO Dünya Kültür Mirasları Listesi ‘nde kendisine yer bulan ve capcanlı renkler, doğadan esinlenen figürleriyle ziyaretçilerini adeta masallar diyarına götüren Guell parkında fotoğraf ve çevre gezisi için serbest zaman sunuyoruz. Ardından Barcelona Katedrali, gotik mahalle, Belediye Binası ve Plaza Real’yı görecek, La Sagrada Familia ‘nın çevresinde yürüyüş gerçekleştirerek turumuzu tamamlayacağız. Tur sonrası kişisel aktiviteler ve çevre gezisi için şehir merkezinde serbest zaman sunuyoruz. Rehberimizin belirteceği saatte otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman.

5. Gün: Barcelona

Sabah kahvaltısının ardından Girona & Figueres ve Dali Müzesi Turu programımızı düzenlemek üzere hareket ediyoruz. Turumuzda ilk durağımız Kuzey Katalonya ‘nın en büyük şehri olan, müzeleri, galerileri ve Gotik tarzda mimari eserleri, Arnavut kaldırımlı dar ve labirent sokaklarının etrafında yükselen surlarıyla adeta ziyaretçilerini büyüleyen Girona olacaktır. Girona ‘da gerçekleştireceğimiz gezimizde kenti ikiye bölen Onyar Nehri kıyısına dizilmiş renkli evleri görüp fotoğraflayacak, surlarla çevrilen eski kent meydanında, trafiğe kapalı olan ve her bir çıkışı labirent şeklinde dar sokaklara çıkan Libertat Caddesi ‘nde yürüyüş gerçekleştireceğiz. Tarih boyunca Hristiyanlar’ın, Katalon Yahudiler’in ve Müslümanlar ‘ın birlikte yaşadığı şehirdeki gezimizde Girona Katedrali ‘ni panoramik olarak görerek turumuzu tamamlayacağız ve ardından Figueres ‘e doğru yola çıkacağız. Salvador Dali ‘nin doğduğu ve daha yaşarken eserlerini koymak için tiyatro binasından tasarladığı müzeye ev sahipliği yapan Figueres ‘te gerçekleştireceğimiz kısa çevre gezisinin ardından Dali Müzesi‘ni ziyaret edecek ve Dali‘nin 4000 eserini barındıran müzede, rehberimiz eşliğinde bir sanat turuna çıkacağız. Tur sonrası Barcelona şehir merkezine transfer ve rehberimizin belirteceği saate kadar serbest zaman. Ardından otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman.

6. Gün: Barcelona – İstanbul

Sabah kahvaltısı ve otelden çıkış işlemleri ardından serbest zaman. Rehberimizin belirteceği saatte, İstanbul’a gerçekleşecek uçuşumuz için Barcelona Havalimanına transfer.  Bagaj teslim, bilet ve pasaport kontrol işlemlerinin ardından Pegasus Havayollarının PC 1092 sefer sayılı uçuşu ile yerel saatle 14.50 ‘de İstanbul’a uçuyoruz. TSİ 19.30 ‘de İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına varış ve turumuzun sonu.

Fiyatlara Dahil Olan Hizmetler

Pegasus Hava Yolları tarifeli seferleri ile Sabiha Gökçen HL – Madrid // Barcelona – Sabiha Gökçen HL parkurunda uçak bileti,

Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli,

3 ve 4 yıldızlı şehir dışı otelde toplam 3 gece oda kahvaltı konaklamalar,

Havalimanı – otel – havalimanı transferleri,

Madrid şehir turu

Toledo turu

Cuenca turu

Valencia şehir turu

Barcelona şehir turu

Barcelona Akşamları Turu

Barcelona İkonları turu

Girona & Figueres ve Dali Müzesi turu

Otel şehir vergileri

Türkçe rehberlik hizmetleri (10 kişinin altında katılım olan turlarda İngilizce lokal rehberlik hizmeti sunulacaktır)

TURSAB Mesleki Sorumluluk Sigortası

Fiyatlara Dahil Olmayan Hizmetler

Vize ücreti ve servis bedeli

Yurt dışı çıkış harcı bedeli

Tüm yemeklerde alınacak içecekler

İç hat bağlantılı uçuş ücretleri

Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar

Programda belirtilmeyen ve tur rehberi tarafından düzenlenebilecek ekstra tur ve geziler

Panoramik şehir turunda ve programda belirtilen turlardaki müze ve ören yerleri girişleri

İsteğe bağlı şoför bahşişleri

İsteğe bağlı özel seyahat sağlık sigortası

Word'e Aktar | Yazdır
GALERİ
Fotoğraf & Video
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Samsun Grand Atakum Hotel Mutfak Catering TÜRSAB Türkiye Seyahat Acentaları Birliği IATA
Türk Hava Yolları | Turkish Airlines Onur Air Pegasus Havayolları SunExpress Öğer Tours
Merkez
Telefon : +90 (362) 432 54 54 Adres : 19 Mayıs Bulvarı No:35 55030 Samsun / Türkiye
Şube (Yeşilyurt AVM)
Telefon : +90 (362) 439 30 40 Adres : Denizevleri Mah. Atatürk Bulv. No.154 / 2 Atakum / Samsun / Türkiye
Ön Rezervasyon Formu
Bilgilerimiz tarafımıza iletildikten sonra bilgilendirme için, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. İlginiz için teşekkürler.
Tarih Aralığı
Güvenlik Kodu
Ana Sayfa | Hakkımızda | Organizasyon | Kampanyalar | Vize İşlemleri | Basında | İletişim
Sayfanın tüm hakları şirketimize aittir. 2014 © Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. KA İnternet Bilişim Teknolojileri Tic. Ltd. Şti.