BASINDA SAMSUN ONLİNE KATALOG İLETİŞİM
Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr
ANA SAYFA HAKKIMIZDA ORGANİZASYON KAMPANYALAR VİZE İŞLEMLERİ UÇAK OTEL
24 Eylül 2021 Cuma Facebook | Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr Twitter | Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr İnstagram | Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr
MERKEZ
+90 (362) 432 54 54
ŞUBE (Yeşilyurt AVM)
+90 (362) 439 30 40
» Avrupa Turları
» Gemi Turları
» Samsun Çıkışlı Turlar
» Yurtdışı Turlar
» Yurtiçi Turlar
Turlarımız / Samsun Çıkışlı Turlar / Yurtiçi Turlar / İçerik
İZMİR - AYVALIK - ÇANAKKALE TURU / 19 - 24 AĞUSTOS 2021
İZMİR - AYVALIK - ÇANAKKALE TURU / 19 - 24 AĞUSTOS 2021
1250 TL
19.08.2021 / 24.08.2021 Kontenjan Sorunuz Kontenjan Sorunuz
İZMİR’DEN BAŞLAYIP ÇANAKKALE’YE UZANAN EN KAPSAMLI GEZİ PROGRAMI

İZMİR’DEN BAŞLAYIP ÇANAKKALE’YE UZANAN

EN KAPSAMLI GEZİ PROGRAMI

 

Şirince Nesin Matematik Köyü ve Efes Antik Kenti

Çanakkale Zaferinin 106.Yılında; Gelibolu Yarımadası

YAVUZTUR programında

 

BU PROGRAM’IN AYRICALIKLARINDAN SADECE BİR KAÇI;

Dolu Dolu En Kapsamlı EGE Rotası

Bölgenin En İyi Konaklama Tesisleri

Profesyonel Bölge Rehberleri Farkıyla

Turu Keyifle Yaşama Farkıyla

 

19 – 24 AĞUSTOS 2021


ŞİRİNCE KÖYÜ - NESİN MATEMATİK KÖYÜ -  MERYEMANA EVİ – EFES ANTİK KENTİ – İZMİR ŞEHİR MERKEZİ - SAAT KULESİ - KORDON  - ALAÇATI - ÇEŞME - CUNDA ADASI - ŞEYTAN SOFRASI - ASSOS – BEHRAMKALE ANTİK KENTİ – ÇANAKKALE GELİBOLU YARIMADASI - ŞEHİTLİKLER TURU


1.GÜN: SAMSUN – ŞİRİNCE GECE YOLCULUĞU: Siz saygıdeğer misafirlerimizle saat 17:00’de acentamızın önünde buluşarak YAVUZTUR ikramları eşliğinde Şirince’ye gitmek üzere yola çıkıyoruz.

2.GÜN:  ŞİRİNCE – SELÇUK – EFES TURU: Sabah saatlerinde bölgeye varışımız ile birlikte ilk önce kahvaltımız alıyoruz. Kahvaltımızın ardından Meryemana Evi’ne ulaşıyoruz. Meryemana Evi ziyaretimizi tamamladıktan sonra, antik dönemin en ünlü kentlerinden Ephesus’u gezmeye başlıyoruz. Sırasıyla meclis binasını, Kuretler Caddesini, Domitian Tapınağını, Trian Çeşmesini, Hadrian Tapınağını, Celcius Kütüphanesini ve Antik Tiyatroyu geziyoruz. Ardından Roma imparatorlarından Decius zamanında putperestlerin zulmünden kaçan yedi Hıristiyan gencin Panayır Dağı eteklerine sığındıkları mağara olan Yedi Uyuyanlar Mağarası’nı geziyoruz. Yedi Uyuyanlar turumuzun ardından Şirince gezimize tarihi okul binası ile devam ediyoruz. Arnavut kaldırımlı taş sokaklar arasında yukarı kiliseye kadar çıkıyor ve rehberimizden burası hakkında bilgilerimizi aldıktan sonra konaklama ve akşam yemeği alacağımız otelimize gidiyoruz.

3.GÜN: ÇEŞME – ALAÇATI – İZMİR ŞEHİR MERKEZİ TURU: Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından Çeşme’ye doğru yola çıkıyoruz. Çeşmeye vardığımızda ilk gezi noktamız Çeşme Kalesi. Çeşme kalesi gezimizin ardından alışveriş ve fotoğraf için çeşme marinada serbest zaman veriyoruz. Serbest  zaman süresinde sakızlı dondurma yemeyi, sakızlı türk kahvesi içmeyi ve sakız reçeli almayı unutmayın. Sonrasında rengarenk sokaklarıyla klasik ege bölgesi Alaçatıda fotoğraf molası ve serbest zaman veriyoruz.  Alaçatıdan ayrılıp, İzmir’e doğru yola çıkıyoruz. İzmir’e varışımızla beraber panoramik olarak Konak Meydanı, Saat Kulesi, Hükümet Konağı, Pasaport, Cumhuriyet Meydanı ve Alsancak görülmesinin ardından yürüyüş ve alışveriş imkânı veriyoruz. Programımızın ardından konaklama ve akşam yemeği alacağımız otelimize doğru yola çıkıyoruz.

4.GÜN: CUNDA ADASI – ASOS – BEHRAMKALE ANTİK KENTİ: Sabah kahvaltı sonrasında rehberimizin belirteceği saatte otelden ayrılıp muhteşem manzaralar eşliğinde sonra Cunda Adası’na (Ali Bey) hareket ediyoruz Adayı gezmek için serbest zaman veriyoruz. Buraya özgü zeytinyağlarından satın alabilirsiniz. Muhteşem manzaralara sahip Sevim& Necdet Kent Kitaplığı’na gidip Nostaljik Cafe’de kahve molası veriyoruz. Burada güzel manzara eşliğinde kahvenizi içerken kütüphane kitaplığına da göz atabilirsiniz. Mola bitiminde Asoss - Behramkale Antik Kenti’ni gezmek için yola çıkıyoruz. Behramkale de yapacağımız gezilerimizin ardından konaklama ve akşam yemeği alacağımız otelimize geçiyoruz.

5.GÜN: ÇANAKKALE ŞEHİTLİK TURU: Sabah kahvaltı sonrası otelden ayrılıyoruz ve Eceabat’a geçiş yapıyoruz. Kültürel değerlerin yanı sıra Dünya Savaş Tarihi açısından da önemli bir yere sahip olan; Gelibolu Yarımadası’nda tüm gün boyunca Eceabat, Kilit Bahir Kalesi, Namazgah Tabyası, Seyit Onbaşı Heykeli, Şahindere Şehitliği, Alçıtepe Köyü, Şehitler Abidesi, Morto Koyu,57.Alay  Şehitliği, Arıburnu,  ve Conkbayırı, Bigalı Köyü gezilerimizden sonra Samsun’a dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.

6.GÜN: DÖNÜŞ YOLCULUĞU VE SAMSUN’A VARIŞ: Yoldaki molalarımızın ardından sabah saatlerinde Samsun’a varış ve sizleri aldığımız noktalara bırakarak bir başka YAVUZTUR organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

KİŞİ BAŞI : 1250,00 TL

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER : * 3 Gece Konaklama * 4 Adet Sabah Kahvaltısı * 3 Adet Akşam Yemeği * Lüks Araçlar İle Ulaşım * Araç İçi İkramlar * Profesyonel Rehberlik Hizmetleri * Hijyen Paketi * 1618 Sayılı Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası * Tüm Çevre Gezileri * Eceabat Feribot Geçiş Ücreti * YAVUZTUR Kalite ve Farkı

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER : * Tüm Müze Ören Yeri Girişleri * Tur Programında Ekstra Olarak Belirtilen Tüm Gezi ve Eğlenceler * Tüm Öğle Yemekleri, * Tüm Öğünlerdeki Yemeklerde Alınan İçecekler * Tüm Özel Harcamalar * Otellerde Kullanılan Hizmetler (Mini Bar, Telefon vb.)

İZMİR - AYVALIK - ÇANAKKALE TURU / 19 - 24 AĞUSTOS 2021
Word'e Aktar | Yazdır
GALERİ
Fotoğraf & Video
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Samsun Grand Atakum Hotel Mutfak Catering TÜRSAB Türkiye Seyahat Acentaları Birliği IATA
Türk Hava Yolları | Turkish Airlines Onur Air Pegasus Havayolları SunExpress Öğer Tours
Merkez
Telefon : +90 (362) 432 54 54 Adres : 19 Mayıs Bulvarı No:35 55030 Samsun / Türkiye
Şube (Yeşilyurt AVM)
Telefon : +90 (362) 439 30 40 Adres : Denizevleri Mah. Atatürk Bulv. No.154 / 2 Atakum / Samsun / Türkiye
Ön Rezervasyon Formu
Bilgilerimiz tarafımıza iletildikten sonra bilgilendirme için, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. İlginiz için teşekkürler.
Tarih Aralığı
Güvenlik Kodu
Ana Sayfa | Hakkımızda | Organizasyon | Kampanyalar | Vize İşlemleri | Basında | İletişim
Sayfanın tüm hakları şirketimize aittir. 2014 © Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. KA İnternet Bilişim Teknolojileri Tic. Ltd. Şti.